Wszystko co potrzebne w reklamie.
Pomiń łącza nawigacji
Akcesoria reklamoweRozwiń Akcesoria reklamowe
Artykuły biuroweRozwiń Artykuły biurowe
Banery, PlandekiRozwiń Banery, Plandeki
ChemiaRozwiń Chemia
Dystanse i uchwytyRozwiń Dystanse i uchwyty
FolieRozwiń Folie
KasetonyRozwiń Kasetony
KlejeRozwiń Kleje
LaminatyRozwiń Laminaty
Materiały do druku cyfrowegoRozwiń Materiały do druku cyfrowego
Narzędzia ReklamoweRozwiń Narzędzia Reklamowe
Oświetlenie i elektrykaRozwiń Oświetlenie i elektryka
PapieryRozwiń Papiery
PłytyRozwiń Płyty
Prezentery i stojakiRozwiń Prezentery i stojaki
Ramki aluminioweRozwiń Ramki aluminiowe
Stojaki plexiRozwiń Stojaki plexi
StyropianyRozwiń Styropiany
ŚciankiRozwiń Ścianki
Taśmy klejąceRozwiń Taśmy klejące
TorbyRozwiń Torby
UsługiRozwiń Usługi
WzornikiRozwiń Wzorniki
Wyprzedaże
PartnerzyStojaki, folie i inne akcesoria reklamowe

Wszyscy wiemy, jak ważna jest w dzisiejszych czasach reklama. Działania marketingowe są niezbędne do tego, aby wybić się na rynku i został zauważonym przez potencjalnych Klientów, a gdy to się już stanie by cały czas utrzymywać swoję wypracowaną, silną pozycję w branży. Sklep internetowy FOLIO powstał z myślą o tym, aby każdy z Was miał możliwość zaopatrywania się w najlepsze akcesoria niezbędne w czasie prowadzenia działał promocyjnych. Właśnie ze względu na to znajdziecie u nas rozwiązania, takie jak: rollup, stojaki na ulotki, płyta PCV, folia magnetyczna (samoprzylepna), materiały do druku cyfrowego, banery i plandeki, kleje, laminaty, wiele innych niezbędnych akcesoriów. Swoją ofertę tworzyliśmy z pełną troską o jej funkcjonalność i o to, aby podczas tworzenia kampanii marketingowej niczego Wam nie zabrakło. Zwróciliśmy uwagę także na to, aby nasze roll up'y, stojaki na ulotki, płyty PCV i inne wyroby były bardzo estetyczne tak, aby już na pierwszy rzut oka były w stanie zaświadczyć o profesjonalizmie Waszej firmy. Również sięgając po dodatki, takie jak folia samoprzylepna (magnetyczna), papiery czy taśmy, zadbaliśmy o ich najwyższą jakość wszystko po to, aby doskonale sprawdzały się w trakcie prac nad materiałami reklamowymi i znacznie je usprawniały.

Folia magnetyczna

Szukasz najlepszego nośnika dla przygotowywanej przez siebie reklamy? Jeżeli tak, to z całą pewnością doskonale sprawdzi się folia magnetyczna. Dzięki namagnesowaniu idealnie przywiera ona do różnych powierzchni, a także jest łatwa do usunięcia. Folia samoprzylepna świetnie sprawdza się do tworzenia reklamy wizualnej.

Płyta PCV

Do najważniejszych zalet, jakimi wykazuje się płyta PCV, należą odporność na warunki atmosferyczne, chemikalia i korozję, dzięki czemu doskonale sprawdza się ona do wykorzystania nawet w reklamach zewnętrznych. Co ważne, jest też bardzo łatwa w obróbce i pozwala na nanoszenie na powierzchnię różnego typu nadruków.

Stojaki na ulotki

Chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów? Koniecznie postaw na atrakcyjną ekspozycję materiałów! Nasze stojaki na ulotki są dostępne w bardzo wielu wymiarach i konfiguracjach, dzięki czemu możliwe będzie dostosowanie ich do swoich indywidualnych potrzeb. Precyzyjne wykonanie to gwarancja estetyki i niezawodności w każdych warunkach!

Rollup

Na czym polega fenomen roll up'a? Dlaczego jest on tak chętnie i często wykorzystywanym nośnikiem reklamowym? Otóż do jego najważniejszych zalet należy fakt, że z jednej strony jest bardzo łatwy w użyciu, z drugiej z kolei pozwala na zaprezentowanie konkretnej oferty w nadzwyczaj atrakcyjny sposób.
Polecamy Wyprzedaż
Folie Banery Plandeki
0,00 zł więcej»
Chemia do produkcji reklam Zmywacze
0,00 zł więcej»
Opakowania z tektury falistej
0,00 zł więcej»
Narzędzia do produkcji reklam
0,00 zł więcej»
Stojaki reklamowe z plexi
0,00 zł więcej»
Stojaki Potykacze PCV
0,00 zł więcej»
Rollbanery
0,00 zł więcej»
Oświetlenie
0,00 zł więcej»
Torby papierowe - różne wielkości
0,00 zł więcej»
Ramki aluminiowe z oświetleniem LED
0,00 zł więcej»
Noże OLFA
0,00 zł więcej»
Płyty PCV
0,00 zł więcej»
O firmie
Kontakt
Folio S.C.
Czajkowskiego 12a
43-300 Bielsko-Bia³a, woj. œl¹skie
tel.: (33) 816 82 97
sklep@folio-reklama.pl
NIP: 5471860006
 
Napisz do nas
 

 

 


Dołacz do newsletter Folio-Reklama.pl
Bądź na bieżaco z nowościami i promocjami
Folio-Reklama.pl na Facebook'u